Grąžinimai - skundai

OZONEE SĄSKAITA

Naudos paketas

Sukūrę Ozonee paskyrą, turite daugiau galimybių

Pažiūrėkite

Ką gaunate sukurdami paskyra?

Su Ozonee paskyra galite daugiau. Užsiregistruokite ir patikrinkite „Ozonee“ paskyros galimybes. Jei Jums nepatiks, visada galite atsisakyti.

  • Užsakymų istorija
  • Produktų palyginimas
  • Papildomos nuolaidos
striukė

Prekių grąžinimas

1. Atsisiųskite ir atsispausdinkite sutarties nutraukimo formą.

Užpildykite ją ir pasirašykite. Be Jūsų parašo negalėsime priimti grąžinimo.

Grąžinimo generatorius

2. Išsiųskite siuntinį su užrašu Ozonee, kartu su pirkimo dokumentu ir užpildyta grąžinimo forma, vienu iš mūsų siūlomų adresu:

Galite rinktis iš dviejų variantų:1. Mūsų pagrindinis grąžinimo/skundo pateikimo adresas


Siuntimas brangesnis, tačiau pinigų grąžinimo procesas vykdomas greičiau.


Alpha Fashion ozonee.lt
Naftowa 5
65-705 Zielona Gora
Poland

su užrašu Ozonee kartu su pirkimo įrodymu ir užpildyta grąžinimo forma2. Mūsų vežėjo paskirstymo centras
Siuntimas pigesnis, tačiau pinigų grąžinimo procesas užtruks ilgiauPaxy – Ozonee
Pulko g. 96 (LP Express DEPO)
62133 AlytusGerbiamas Kliente, atkreipiame dėmesį į tai, kad pasirinkdami grąžinimą į Alytų, pinigų grąžinimo laikotarpis gali užsitęsti iki 4 savaičių nuo prekių išsiuntimo dienos. „Ozonee“ buveinė yra Lenkijoje, ir jei siunčiate į Alytų, Jūsų siuntinys pristatomas į mūsų vežėjo paskirstymo centrą/sandėlį. Vežėjas surenka visas siuntas su užrašu "Ozonee" ir po kelių dienų pristato į Lenkiją. Todėl siųsdami šiuo adresu, sutinkate su tuo, kad prekių grąžinimas truks ilgiau, nei grąžinimas tiesiogiai į buveinę Lenkijoje.

3. Pinigų grąžinimas

Pinigai grąžinami per 14 dienų nuo siuntinio Lenkijoje gavimo dienos.

Informacija

1. Grąžintos prekės turi būti tinkamai supakuotos, kad būtų išvengta žalos transportavimo metu.
2. Grąžintos prekės bus priimamos tik tada, kai jos bus išsiųstos kartu su visu turiniu (taip pat nemokamais produktais, dovanomis ir pan.), o pati prekė ir aksesuarai nebus pažeisti.
3. Prie grąžintų prekių pridėkite užpildytą grąžinimo formą ir gautą prekių įsigijimo dokumentą.
Prašome apmokėti grąžinamą siuntinį. Jei gausime siuntinį, kurio įteikimo metu reikalaujamas bus apmokėjimas, negalėsime jo priimti ir tokiu būdu grąžinimas nebus priimtas.
4. Grąžiname pinigus per 14 dienų nuo grąžinimo siuntos gavimo dienos.

TEISĖ ATSISAKYTI SUTARTIES

Teisė atsisakyti sutartie Jūs turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų nenurodydamas jokios priežasties. Pardavimo sutarties atsisakymo laikotarpis baigiasi po 14 dienų, nuo tos dienos kuomet Jūs fiziškai įgyjate Produktus ar Jūsų nurodyta trečioji šalis, išskyrus vežėją, fiziškai įgyja prekes.

Norėdami pasinaudoti sutarties atsisakymo teise, turite atsiųsti mums sutarties atsisakymo formą kartu su įsigytu produktu šiuo adresu: (ALPHA FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, NAFTOWA G. 5, 65-705 ZELIONA GURA) kaip aiškų pareiškimą (pvz. Paštu išsiųstą laišką). Galite pasinaudoti pridedama pavyzdine forma, bet tai nėra privaloma.
ad būtų laikomasi atsisakymo termino, pakanka, jog Jūs nusiųstumėte pranešimą apie tai, kad pasinaudojate savo teise atsisakyti šios sutarties prieš pasibaigiant atsisakymo laikotarpiui.

SUTARTIES ATSISAKYMO PASEKMĖS

Šios sutarties atsisakymo atveju, grąžinsime lėšas nedelsdami banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą arba per „PayPal“, jei mokėsime už pirkinius per šį tarpininką (DĖMESIO. Mes parduodame ne grynaisiais, todėl negrąžiname grynaisiais ar pašto pavedimu), bet kokiu atveju ne.vėliau kaip per 14 dienų. Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, susijusių su grąžinimu, išskyrus išlaidas susijusias su prekių siuntimu mums (DĖMESIO, nepriimame siuntinių, siunčiamų su mokėjimu atsiėmimo metu) ar išlaidas dėl kitų sąlygų, su kuriomis klientas sutiko pirkdamas.

Galime atidėti mokėjimo grąžinimą, kol gausime prekes, gausime trūkstamą ar neteisingą banko sąskaitos numerį, į kurį bus grąžintas grąžinimas. Prašome atsiųsti arba perduoti mums daiktą adresu „ALPHA FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA“, NAFTOWA 5, 65-705 ZELIONA GURA, nedelsiant, kiekvienu atveju ne vėliau kaip 14 dienų nuo tos dienos, kurią mums pranešėte apie sutarties atsisakymą kartu su užpildyta ketinimo deklaracijos forma atsisakyti nuotolinės prekybos sutarties. Parduotuvės tinklalapyje esančio formos šablono naudojimas nėra privalomas. Terminas yra išsaugojamas, jeigu Jūs atsiųsite daiktą prieš 14 dienų pabaigą. Turėsite padengti tiesiogines daiktų grąžinimo išlaidas. Jūs atsakote už daiktų sumažėjusią vertę dėl naudojimo kitais tikslais nei nustatyti, koks yra daikto pobūdis, savybės ir kaip jis veikia, ir pagal sutikimą duota pirkimo ir grąžinimo proceso metu. Atsisakant nuotoliniu būdu sudarytos sutarties, sutartis laikoma nesudaryta.

Vartotojas negali pasinaudoti sutarties atsisakymo teise, kai:

1. Sutartyje numatyta kaina ar atlyginimas priklauso nuo finansų rinkos svyravimų, kurių verslininkas nekontroliuoja ir kurie gali įvykti nepasibaigus terminui atsisakyti sutarties;
2. Sutartyje numatytas paslaugos dalykas yra nesurenkamas, pagamintas pagal vartotojo specifikacijas arba skirtas patenkinti jo individualius poreikius daiktas;
3. Sutartyje numatytas paslaugos dalykas yra daiktas, kuris greitai genda arba galiojimo trukmė yra trumpa;
4. Sutartyje numatytas paslaugos dalykas yra pristatomas sandarioje pakuotėje daiktas, kuris atidarius pakuotę negali būti grąžintas dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, jei pakuotė buvo atidaryta po pristatymo;
5. Sutartyje numatytas paslaugos dalykas yra daiktai, kurie po pristatymo dėl savo pobūdžio yra neatskiriamai susiję su kitais dalykais;
6. Sutartyje numatytas paslaugos daiktas alkoholiniai gėrimai, kurių kaina nustatyta sudarant pardavimo sutartį ir kuriuos pristatyti galima tik po 30 dienų ir kurių vertė priklauso nuo prekiautojui nepavaldžių rinkos svyravimų;
7. Vartotojas aiškiai pareikalavo sutartyje, kad prekiautojas apsilankytų pas jį skubiam remontui ar techninei priežiūrai. Jeigu prekiautojas suteikia papildomų paslaugų, išskyrus vartotojo konkrečiai nurodytąsias, ar tiekia papildomų prekių, išskyrus atsargines dalis, būtinas remonto darbams atlikti ar priežiūrai, tokioms papildomoms paslaugoms ar prekėms turi būti taikoma teisė atsisakyti sutarties;
8. Sutartyje numatytas paslaugos dalykas yra garso ar vaizdo įrašai ar kompiuterio programos, pristatomi sandarioje pakuotėje, jei pakuotė buvo atidaryta po pristatymo;
9. Laikraščių, periodinių leidinių ar žurnalų tiekimo sutartys, išskyrus prenumeratos sutartis;
10. Sutartis sudaryta viešajame aukcione;

SKUNDAI

Jei norite pateikti skundą, prieš grąžindami siuntą, susisiekite su mumis el. paštu. Prie laiško prašome pridėti nuotraukas ir defekto aprašymą.
Siųsdami siuntą, pasinaudokite pigiausiu vežėjo siūlomu siuntimo būdu ir prie prekės pridėkite užpildytą skundo formą.

Skundo pateikimo procedūros inicijavimo pagrindas yra tai, kad prekes, kuriam taikomas skundas, mums atsiųsite švarias, kartu su užpildyta ir pasirašyta skundo forma. Nešvarioms prekėms skundo procedūros nebus taikomos. Norėdami pateikti skundą, siųskite jį registruotu laišku arba pašto siuntiniu (dėl mokesčių priežasčių nepriimame siuntinių, siunčiamų su mokėjimu atsiėmimo metu) šiuo adresu:

Paxy – Ozonee
Pulko g. 96 (LP Express DEPO)
62133 Alytus

Su užrašu Ozonee.lt, pirkimo įrodymu ir užpildyta skundo formaSkundų generatorius


Skundai dėl siuntos su papildomu draudimu:
Priimdami siuntinį turite atidaryti siuntinį prie kurjerio. Pažeidimų atveju, bus naudinga kartu su kurjeriu surašyti žalos protokolą. Tada susisiekite su mumis.

Pardavimo sąlygos
Prekių pirkimas prilygsta „ALPHA FASHION“ taisyklių priėmimui. Aukščiau pateiktos pardavimo sąlygos galioja visiems sandoriams, sudarytiems remiantis mūsų internetinės parduotuvės pasiūlymais.

Internetinis neteisminių ginčų sprendimas
Taip pat informuojame, kad Jūs turite galimybę naudoti skundų ir pretenzijų pateikimo neteisminius būdus pagal Europos Komisijos sukurtą elektroninio ginčų sprendimo procedūrą, kurią galima rasti svetainėje:http://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event= main.home.sho

pixel