Saugus apsipirkimas

Saugus apsipirkimas - kodėl verta mumis pasitikėti?

OZONEE stengiamės, kad niekas niekada nepažintų su Jūsų asmens duomenų. Darome viską, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų patogus ir visiškai saugus. Klientai visada yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl norime nuolat gerinti paslaugų kokybę, o saugumas yra vienas iš mūsų prioritetų.

Puikiai suprantame, kad saugių pirkimų mūsų parduotuvėje užtikrinimas yra pagrindas, be kurio negali egzistuoti net geriausios kokybės produktai. Kodėl apsipirkti OZONEE yra saugu?

Jūsų duomenys pas mus saugūs
Saugūs duomenys reiškia saugų apsipirkimą. Pirkdami OZONEE, Jūsų duomenys užšifruojami naudojant SSL (angl. Secure Sockets Layer) protokolą, kuris saugo nuo galimų bandymų pavogti neskelbtinus duomenis. Šis sertifikatas garantuoja tvarkomų duomenų konfidencialumą. Tie patys sprendimai naudojami bankų sistemose, kurių verslo pagrindas yra konfidencialumo garantija. Bet kuriuo metu taip pat galite gauti informacijos apie savo duomenis arba ištrinti juos iš mūsų sistemos.

Esame patikima parduotuvė
Mūsų įmonė atitinka griežtus reikalavimus, susijusius su:
- privatumo ir saugumo politika,
- gaminio kortelės įskaitomumu,
- aiškiomis pristatymo ir apmokėjimo sąlygomis,
- taip pat su aiškiu užsakymo arba atsiėmimo/skundo procesu.

Mūsų rūpestį Jūsų pirkimų saugumu patvirtina pilnai įmokėtas 9 002 919 PLN įstatinis kapitalas. Esame patikima, Jūsų pasitikėjimo verta įmonė.

Užtikriname saugų apsipirkimą ir mokėjimo saugumą
Ar turite klausimų apie saugų apsipirkimą ar kokių kitų abejonių? Susisiekite su mumis!
pixel