Nuotraukos Spalvos Dydžiai

Autentiška prekės spalva


Autentiška prekių spalva

Savo parduotuvėje (ozonee.pl) stengiamės dėti visas pastangas, kad kuo geriau perduotume tikrąsias parduodamų prekių spalvas. Tačiau, atsižvelgiant į šviesą (dirbtinę, dienos šviesą, LED diodų, fluorescencinę, ...), atsižvelgiant į medžiagos tekstūrą ir spalvą kai kurios spalvos gali turėti skirtingus atspalvius. Prekės aprašyme pateikiame teisingą prekių spalvą.


Tiksliam gaminių pristatymui visos mūsų nuotraukos gali būti padidintos, kad klientas galėtų tiksliai pamatyti parduodamą prekę.

Dėl individualių nustatymų ir spalvų kalibravimo kliento monitoriuje gali atsirasti minimalių spalvų skirtumų. LCD monitoriai linkę rodyti labai šviesius vaizdus su ryškiomis spalvomis.

Visos gaminio nuotraukos tai vad. „REAL FOTO“ vaizdai - sukurti profesionalios fotografijos įrangos pagalba, naudojant studijos lempas.

Šios nuotraukos yra „ALPHA FASHION“ nuosavybė. Turime visas jų autorių teises ir nesutinkame, kad jos būtų naudojamas, kopijuojamos ir atkuriamos be mūsų žinios ir sutikimo (pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą).


Drabužių dydis

Bendrovė „OZONEE“ siūlo įvairias prekes, kurios patenkina patenkintų paslaugomis didelius Klientų lūkesčius. Turime platų produktų iš SKIRTINGŲ gamintojų pasirinkimą, todėl siūlome nesivadovauti pateiktu etiketėje dydžiu, kuris nurodytas produkto aprašyme. Daugelis gamintojų turi skirtingus dydžius.

Todėl kiekvienam mūsų parduotuvėje matomam produktui pridedama dydžių lentelė. Prieš perkant Klientas privalo susipažinti su šią lentelę, kad nepirktų netinkamo dydžio.

Siekiant duomenų patikimumo matuojame drabužius iš priekio, plokščius, be tempimo, su užsegtomis sagomis arba užtrauktu užtrauktuku (jei yra). Norėdami suderinti naujus drabužius, siūlome tokiu pačiu būdu išmatuoti mėgstamiausius, labiausiai tinkančius drabužius. Norint gauti apimtį, gautą vertę padauginkite x2.

Kiekviename modelyje matuojamas vienas kiekvieno dydžio vienetas, todėl lentelėje gali būti minimalūs pateiktų dydžių skirtumai (leistinas nuokrypis +/- 3 cm).

pixel