Slapukai

Slapukų naudojimo politika

Internetinė parduotuvė automatiškai nerenka jokių duomenų, išskyrus duomenis, esančius slapukuose, kai naudojama Svetainė. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos siunčia internetinė parduotuvė ir kurie saugomi Jūsų kompiuteryje, kuriuose yra tam tikros informacijos, susijusios su Jūsų naudojimusi svetaine ir internetine parduotuve.
Internetinės parduotuvės naudojami slapukai gali būti laikini arba nuolatiniai. Laikini slapukų failai ištrinami uždarus naršyklę, tačiau nuolatiniai slapukų failai saugomi ir po to, kai baigsite naudotis Svetaine ir jie naudojami informacijos, tokios kaip Jūsų slaptažodis ar prisijungimo vardas saugojimui, o tai pagreitina ir palengvina Svetainės naudojimą.

I. Apibrėžtys

 1. Administratorius - reiškia ALPHA FASHION SPÓŁKA RIBOTOSIOS ATSAKOMYBĖS SP.K. buveinė Zielona Góra (65–705), ul. Naftowa 5, įrašyta į Nacionalinio teismo registro verslininkų registrą, kurį tvarko ūkio ministras, Ekonomikos departamentas, NIP: 9291906045, Regon: 368062332, teikiantis paslaugas elektroninėmis priemonėmis ir kaupiantis bei gaunantis prieigą prie informacijos, esančios Vartotojo įrenginiuose..
 2. Slapukai - IT duomenys, visų pirma maži tekstiniai failai išsaugomi ir saugomi įrenginiuose, per kuriuos Vartotojas naudojasi Svetainės puslapiais.
 3. Nuosavi slapukai - Administratoriaus patalpinti, susiję su administratoriaus teikiamomis paslaugomis elektroninėmis priemonėmis per Svetainę, slapukai.
 4. Išoriniai slapukai - slapukai, kuriuos Administratoriaus partneriai patalpina per Svetainės tinklalapį.
 5. Svetainė - tinklalapis ar programa, kuria Administratorius tvarko svetainę, veikianti(čios) domene(uose) „ozonee.lt".
 6. Įrenginys - elektroninis įrenginys, per kurį Vartotojas gauna prieigą prie Svetainės
 7. Vartotojas - subjektas, kuriam pagal Reglamentą ir teisines nuostatas gali būti teikiamos paslaugos elektroninėmis priemonėmis arba su kuriuo gali būti sudaryta paslaugų teikimo elektroninėmis priemonėmis Sutartis.

II. Naudojamų slapukų tipai

 1. Administratoriaus naudojami slapukai yra saugūs Vartotojo įrenginiui. Visų pirma, tokiu būdu virusai ar kita nepageidaujama programinė įranga ar kenkėjiška programinė įranga negali patekti į Vartotojų Įrenginius. Šie failai leidžia identifikuoti Vartotojo naudojamą programinę įrangą ir individualiai pritaikyti Svetainę kiekvienam Vartotojui. Slapukai paprastai turi svetainės, iš kurios jie kilę, pavadinimą, jų saugojimo galutiniame įrenginyje laiką ir unikalų numerį.
 2. Administratorius naudoja dviejų tipų slapukus:
  1. Sesijos slapukai: saugomi Vartotojo Įrenginyje ir lieka ten iki naršyklės sesijos pabaigos. Tada išsaugota informacija visam laikui ištrinama iš Įrenginio atminties. Sesijos slapukų mechanizmas neleidžia atsisiųsti jokių asmens duomenų ar jokios konfidencialios informacijos iš Vartotojo Įrenginio.
  2. Nuolatiniai slapukai: saugomi Vartotojo Įrenginyje ir lieka ten iki jų ištrynimo. Naršyklės sesijos pabaiga arba Įrenginio išjungimas neištrina jų iš Vartotojo Įrenginio. Nuolatinių slapukų mechanizmas neleidžia atsisiųsti jokių asmens duomenų ar jokios konfidencialios informacijos iš Vartotojo Įrenginio.
   Vartotojas turi galimybę apriboti arba išjungti slapukų prieigą prie savo Įrenginio. Šios parinkties naudojimo atveju bus galima naudotis Svetaine, išskyrus funkcijas, kurios dėl savo pobūdžio reikalauja slapukų.
 3. Uživatel má možnost omezit nebo zakázat přístup souborů Cookie ke svým zařízením. Pokud použijete tuto možnost, využití stránek bude možné, kromě funkcí, které svou povahou vyžadují Cookies.

III. Tikslai, kuriems naudojami Slapukai

Administratorius naudoja Savo slapukus šiais tikslais:
1. Svetainės konfigūracijai
          I) pritaikant Svetainių puslapių turinį pagal Naudotojo pageidavimus ir optimizuojant Svetainių puslapių naudojimą;
             II) Naudotojo tinklalapio įrenginio ir jo vietos atpažinimas ir internetinės svetainės rodymas, pritaikytos jo individualiems poreikiams;
              III) prisimenant Naudotojo pasirinktus nustatymus ir suasmeninant Naudotojo sąsają, pvz., pasirinkta Naudotojo kalba arba jo regiono kilmė;
              IV) apsilankytų tinklalapių istorijos prisiminimas siekiant rekomenduoti turinį;
              V) šrifto dydis, svetainės išvaizda ir kt.
2. Norėdami autentifikuoti Naudotoją svetainėje ir užtikrinti Naudotojui seansą svetainėje
             I) Svetainės Naudotojo sesijos palaikymas (prisijungus), kurios dėka Naudotojui nereikia iš naujo įvesti prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename Svetainės puslapyje;
             II) teisinga pasirinktų svetainės funkcijų konfigūracija, leidžianti visų pirma patikrinti naršyklės seanso autentiškumą;
            III) Administratoriaus teikiamų paslaugų optimizavimas ir efektyvumo didinimas.
3. Procesų, būtinų visam tinklalapių funkcionalumui, realizavimas
          I) Svetainių puslapių turinio pritaikymas Naudotojo preferencijoms ir Svetainių puslapių naudojimo optimizavimas. Šie failai ypač leidžia atpažinti pagrindinius Naudotojo įrenginio parametrus ir tinkamai parodyti svetainę, pritaikytą jo individualiems poreikiams;
II) teisingas aptarnavimas partnerinės programos, įgalinantis ypač vartotojų patikrinimo nukreipimo į interneto Svetainės šaltinius.
4. Prisimenant vartotojo vietą
          I) teisinga pasirinktų svetainės funkcijų konfigūracija, leidžianti ypač pakoreguoti Naudotojui pateiktą informaciją atsižvelgiant į jo buvimo vietą.
5. Analizė ir tyrimas, taip pat auditorijos auditas
           I) sukuriant anoniminę statistiką, padedančią suprasti, kaip Svetainių Naudotojai naudojasi Svetainių puslapiais, o tai leidžia pagerinti jų struktūrą ir turinį.
6. Reklamos paslaugų teikimas
          II) trečiųjų įmonių paslaugų ir produktų, pateiktų per interneto Svetainę, skelbimų pritaikymas;
7. Svetainės saugumo ir patikimumo užtikrinimas
Paslaugos administratorius naudoja Išorinius slapukus šiais tikslais:
1. Multimedijos turinio pateikimas Svetainės puslapiuose, atsisiųstuose iš išorinės svetainės:
           I) www.youtube.com [slapukų administratorius: Google Inc., kurios buveinė yra JAV]
2. Bendrų ir anoniminių statistinių duomenų rinkimas naudojant analizės priemones:
          I) Google Analytics [slapukų administratorius: Google Inc., kurios registruota buveinė yra JAV]
         II) IAI-Shop.com [slapukų administratorius: IAI S.A., kurios buveinė yra Ščecine]
3. Skelbimų, pritaikytų Kliento preferencijoms pateikimas naudojant internetinės reklamos įrankius:
          I) Google AdSense [slapukų administratorius: Google Inc., kurios registruota buveinė yra JAV]
4. Prisijungimas prie svetainės naudojant sąskaitą kitoje svetainėje:
          I) Facebook Connect [slapukų administratorius: Facebook Inc., kurios registruota buveinė yra JAV arba Facebook Ireland, kurios registruota buveinė yra Airijoje]
         II) Google [slapukų administratorius: Google Inc., kurios registruota buveinė yra JAV]
        III) Paypal [administratoriaus slapukai: PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A, kurios registruota buveinė yra Liuksemburge arba PayPal Inc. kurios registruota buveinė yra JAV]
5. Interaktyvių funkcijų naudojimas populiarinant svetainę per socialinius tinklus:
         I) twitter.com [slapukų administratorius: Twitter Inc. kurios registruota buveinė yra JAV]
        II) Facebook.com [slapukų administratorius: Facebook Inc., kurios registruota buveinė yra JAV arba Facebook Ireland, kurios registruota buveinė yra įsikūrusi Airijoje]
       III) Pinterest [slapukų administratorius: Pinterest, Inc. kurios registruota buveinė yra JAV]
6. Naudotojas gali savarankiškai ir bet kada pakeisti Slapukų nustatymus, nurodydamas jų saugojimo ir slapukų prieigos prie Naudotojo įrenginio sąlygas. Ankstesniame sakinyje nurodytų parametrų pakeitimus Naudotojas gali atlikti naudodamas interneto naršyklės nustatymus arba naudodamas paslaugos konfigūraciją. Šie nustatymai gali būti pakeisti ypač tokiu būdu, kad būtų užblokuotas automatinis Slapukų valdymas interneto naršyklės nustatymuose arba būtų informuojama apie kiekvieną kartą, kai jie dedami į Naudotojo įrenginį. Išsamesnę informaciją apie Slapukų naudojimo galimybes ir būdus galite rasti programinės įrangos (interneto naršyklės) nustatymuose.
7. Naudotojas gali bet kuriuo metu pašalinti slapukus naudodamasis funkcijomis, esančiomis jo naudojamoje interneto naršyklėje.
8. Apriboti slapukų naudojimą gali paveikti kai kurias interneto svetainės funkcijas
Daugeliu atvejų internetinių puslapių naršymo programinė įranga (interneto naršyklė) netiesiogiai leidžia slapukus saugoti pagal numatytuosius nustatymus vartotojo galiniame įrenginyje. Slapukų nustatymus galite bet kada pakeisti. Šiuos parametrus galima pakeisti ypač neleidžiant automatiniam slapukų tvarkymui savo internetinių puslapių naršyklės nustatymuose arba informuoti kiekvieną kartą, kai atsisiųsite juos į savo įrenginį.
· slapukų blokavimo instrukcijos Chrome
· slapukų blokavimo instrukcijos Firefox
· slapukų blokavimo instrukcijos IE
· slapukų blokavimo instrukcijos Opera
· slapukų blokavimo instrukcijos Safari
Internetinė parduotuvė informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimai gali turėti įtakos kai kurioms internetinių svetainių funkcijoms. Daugiau informacijos apie slapukus galima rasti internetinių puslapių naršyklės meniu skiltyje „Pagalba”.

Bet kokiu atveju galite blokuoti slapukų diegimą arba pašalinti nuolatinius slapukus naudodami atitinkamas savo interneto naršyklės parinktis. Iškilus problemoms, patariame naudoti naršyklės pagalbos failą arba susisiekti su Jūsų naudojamu naršyklės gamintoju. Be slapukų, internetinė parduotuvė taip pat gali rinkti duomenis, kuriuos įprastai renka interneto sistemos administratoriai kaip taip vadinamųjų prisijungimų ar dienyno failų. Prisijungimų failuose esančią informaciją, be kita ko, gali sudaryti Jūsų IP adresas, platformos ir interneto naršyklės tipas, interneto tiekėjas ir puslapio, iš kurio įėjote į svetainę, adresas. Kai kuriuose svetainės puslapiuose ir kitose komunikacijos su Jumis priemonėse gali būti vadinamųjų „web beacons” (elektroniniai paveiksliukai). Web beacons leidžia gauti tokią informaciją kaip kompiuterio, kuriame buvo įkeltas puslapis, IP adresas, puslapio URL, puslapio įkėlimo laikas, naršyklės tipas, taip pat informacija, esanti slapukuose, siekiant įvertinti mūsų reklamas. Šie duomenys bus archyvuoti ir naudojami statistinei interneto svetainės lankytojų srauto analizei ir įvertinimui. Šie duomenys nebus jungiami su Jūsų pateiktais asmeniniais duomenimis.
pixel